poniedziałek, 29 kwietnia 2024
Forum pokrzywdzonych już czynne Będzie takie jakie go stworzycie PDF Drukuj Email
niedziela, 24 stycznia 2021 20:26

forum współpracyUruchomiliśmy dzisiaj FORUM osób pokrzywdzonych udostępniając Państwu 7 wątków.

Forum jest elementem współpracy osób i organizacji pokrzywdzonych z Koalicją Polską.

Od Państwa zależeć będzie co na Forum będzie, czy będą to opinie i pomysły merytoryczne ?

Na forum wchodzi się przez:

www.forum.stowarzyszenieprzeciwbezprawiu.pl lub

www.stowarzyszenieprzeciwbezprawiu.pl

i wybraniu zielonej zakładki FORUM WSPÓŁPRACY

I .Jeśli wchodzimy na forum pierwszy raz musimy kliknąć „ zarejestruj się” w górnym prawy rogu zapoznajemy się z regulaminami, polityką prywatności i RODO po czym akceptujemy i przechodzimy dalej.

W następnej kolejności wypełniamy login i hasło które musicie zapamiętać a także inne dane obowiązkowe jak np. email

Na wasz email przychodzi link aktywujący który musicie kliknąć i aktywować konto. Od tego czasu jesteście już zarejestrowani.

II. W kolejnym drugim wejściu wybieracie zakładkę „zaloguj się” wpisując Wasz wcześniej ustalony login i hasło.

III. Po zarejestrowaniu a także zalogowaniu możecie wpisywać tematy za poszczególnych 7 tematycznych forach, komentować i składać propozycje zmian.

administrator